Dostępne Apartamenty

Klimatyczne apartamenty w zabytkowej kamienicy

Chcesz poznać Górny Śląsk? A może masz ważny wyjazd związany z pracą? Nasze komfortowe studia okażą się doskonałym miejscem pobytu, niezależnie od okazji. Sprawdź je sam, już dziś rezerwując apartament.

Nasze mieszkania cechuje przede wszystkim wysoki standard. Są w pełni funkcjonalne, a do tego gustownie urządzone, dzięki czemu Twoje oczy będą się cieszyć pięknym wnętrzem. Umiejętne połączenie retro designu z nowoczesnymi elementami sprawia, że w każdym apartamencie tworzy się niezwykła, przyjemna atmosfera. W naszej ofercie są dostępne różne wersje kolorystyczne studiów, które dopełniają uniwersalne i stonowane barwy. W wyposażeniu apartamentów znajdziesz wszystko to, co zazwyczaj dostępne jest w mieszkaniu (m.in. wygodną kanapę, pojemną szafę, telewizor). Dzięki temu poczujesz się tam zupełnie jak w domu. Na miejscu możesz też skorzystać z WIFI, które jest u nas całkowicie bezpłatne.

Nasze studia są zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w centrum Katowic. Bardzo blisko nich znajduje się serce miasta, a także hala widowiskowa Spodek. Od apartamentów dzieli ją zaledwie 900 metrów. Zapraszamy do poznania naszej bogatej oferty studiów.

HOTRES :
design by : LEMONPIXEL.pl   booking by : HOTRES.pl
przewodnik po okolicy